Vragen en reacties

Hebt u een vraag of opmerkingen over een van onze diensten? Wij staan u graag te woord. Om u zo snel mogelijk te helpen, vragen wij u om een onderwerp te kiezen.

Kom in contact met Presspective. Gewoon zomaar, voor vragen of omdat u graag iets met ons deelt.

Contact@presspective.nl

Kom ons team versterken!
Heb jij een passie voor journalistiek, media, ondernemen en/of technologie? Kom ons team versterken! Stuur een motivatie naar team@presspective.nl.

Hebt u vragen en/of opmerkingen over onze content?
Wij helpen u graag verder via:

Redactie@presspective.nl

Voor vragen over het mediabeleid en intellectueel eigendomsrecht verzoeken wij u contact op te nemen met Thom Prins:
T.prins@presspective.nl

Presspective staat altijd open voor nieuwe samenwerkingen. 
Wij komen graag met u in contact via:

Adverteren@presspective.nl

Hebt u een vraag over uw lidmaatschap of wilt u een wijziging doorgeven? 
Wij helpen u graag verder via het volgende e-mailadres:

Lidmaatschap@presspective.nl

Voor vragen en/of opmerkingen over onze website kunt u terecht bij onze beheerder:

Nijs Bouman
N.bouman@presspective.nl

Presspective Media Group V.O.F.

Management@presspective.nl

KvK: 74762648
BTW: NL860017564B01